Lider

Z nami dowiesz się, jakie kroki potrzebujesz wykonać, żeby poukładać biznes tak, aby flow był jego fundamentem.

Główne problemy właścicieli małych biznesów:

%

Tworzy produkty, których nikt nie potrzebuje

%

Zatrudnia niewłaściwe osoby

%

Ma problemy z dokańczaniem rozpoczętych działań

%

Ma problemy ze sprzedażą


Jeśli chcesz mieć gwarancję szybkich i stabilnych przychodów oraz pewność, że w kolejnych  latach utrzymasz trend wzrostowy, to mamy dla Ciebie unikalną propozycję, niestandardową i równocześnie bardzo skuteczną. Stoją przed Tobą zadania zorganizowania własnego czasu w efektywny dla Ciebie sposób oraz zbudowania oferty atrakcyjnej dla Klienta, który będzie chciał płacić za wartość jaką mu dostarczasz.

Masz problem z:

}

Brakiem czasu,

Załatwianiem wszystkiego samemu,

Coraz mniejszą satysfakcją a coraz większym zmęczeniem?


To wszystko można zrobić bardzo szybko, pod jednym warunkiem, że będziesz podążać własną drogą, na której wszystko co robisz, będzie źródłem Twojego Flow a zespół, który zaczniesz budować, będzie z radością i we Flow dostarczać wartość Waszym Klientom. To wszystko ustabilizuje Twoje przychody oraz da Ci przewagę konkurencyjną, która zapewni stabilną pozycję na rynku. FLOW fundamentem Twojego biznesu. Jeśli chcesz zmienić ten stan rzeczy przeprowadzimy Cię przez sprawdzony model biznesu Dynamiki Talentów, co oznacza, że zyskasz czas na zarządzanie firmą. Będziesz Wiedzieć:

 • Co zrobić, aby zachować płynność finansową.
 • Komu delegować zadania i w jaki sposób, aby zostały właściwie wykonane.
 • Mieć zaufanie do osób, które te zadania wykonują, a one satysfakcję z ich zrobienia.
Na dodatek odzyskasz radość i zaczniesz odczuwać Flow, które płynie z korzystania z własnych talentów oraz umiejętności dzielenia się tymi talentami z innymi. Ponieważ to właśnie Flow jest fundamentem Twojego Biznesu. To Ty jesteś sednem biznesu i potrzebujesz mieć klarowność na własny temat: kim jesteś, kogo potrzebujesz wokół siebie, jasno obrany kierunek działania, rodzaj Klientów dla których masz wartościową ofertę, jakie cele finansowe chcesz zrealizować a co najważniejsze jakie kroki potrzebujesz wykonać aby to wszystko na nowo poukładać aby zacząć doświadczać flow.

Aby taki rezultat uzyskać, musisz wykonać właściwe kroki, gdzie kolejność ich wykonywania, jest Kluczowa. To co wyróżnia Libers Groups na rynku, polega na tym, że planujemy dla Ciebie spersonalizowaną strategię, na bazie Twoich naturalnych talentów, tak aby cały czas rozwijając biznes, doświadczać Flow. Flow jest źródłem szczęścia a pieniądze zarabiasz w rezultacie. Często, te same kroki są źródłem rezultatów biznesowych dla jednego przedsiębiorcy, a dla drugiego źródłem porażki. Dlatego koniecznie podążaj własną spersonalizowaną drogą, bo tylko taka zaprowadzi Cię prosto do Twojego celu.
Odkrycie naturalnego talentu. Pierwszy etap to  wykonanie testu Dynamiki Talentów, aby poznać swoje naturalne talenty i biznesowe kompetencje. Ty i Twój zespół możecie wykonać go przez internet, zajmie to ok 20 minut jednej osobie. Drugi etap to indywidualna sesja „1 na 1” która na bazie Twojego własnego talentu da zrozumienie sposobu w jaki możesz zacząć dostarczać wartość innym. Podniesie to poziom zaufania do siebie i innych. Dowiesz się czym jest Flow i jak je zamieniać na cash flow. Sesja taka trwa 45 – 60 minut i prowadzi ją akredytowany Facilitator, poprzez skype lub telefon. Podsumowując krok 1 ma wartość bezcenną lub 597 PLN brutto.
Jednodniowy warsztat Magia Talentu. Magia jest nauką powodowania zmiany, zgodnie ze swoją wolą. Talent z kolei to najszybsza droga rozwoju własnych możliwości. Liczy się nie to, co masz, ale co robisz z tym, co masz. Talent jest jak zegar słoneczny, musi wyjść z cienia, aby dostarczał wartość, dla jakiej został stworzony. Dlatego podczas warsztatu poznasz swoje naturalne talenty, dzięki którym wszystko może się nieodwracalnie zmienić. Poznasz podstawowe prawa rządzące naturą, przez to również i Tobą. Wówczas magia dla Ciebie stanie się codziennością. Sam Peter Drucker mówił: „Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie”. Otrzymasz odpowiedź, co każda organizacja może zyskać, jeśli będzie miała wiedzę o talentach każdego pracownika. Dowiesz się jak wykorzystywać własne talenty, na czym polega flow i jak ten stan może być dostępny dla każdego człowieka w sposób świadomy i łatwy do osiągnięcia. Jest to ważne ze względu na fakt, że dzięki temu produktywność może wzrosnąć nawet o 100%. Otrzymasz także informacje, na czym polega model biznesowy, który zapewnia skalowalność biznesu oraz wysoką jego efektywność. W skrócie odpowiemy na pytania:

 • Jakie są główne grupy naturalnych talentów biznesowych?
 • Co robić, aby być we flow?
 • Jak optymalnie zarządzać sobą w czasie?
 • Na czym się skupić, aby podnieść produktywność?
 • Czym jest zaufanie w biznesie?
 • Jak komunikować się z innymi członkami zespołu?
 • Kto jest potrzebny w zespole?
 • Jaki jest model biznesowy, który pozwala zwiększać przychody i zyski w firmie?

Cena 456 PLN brutto.

Dwudniowy warsztat Budowa Łodzi. Budowa własnego biznesu, Budowa Łodzi Dwudniowy warsztat ma charakter praktyczny, przejdziesz przez kolejne, etapy budowania biznesu wg sprawdzonego modelu, na ścieżce zgodnej z Twoimi naturalnymi talentami, co przyspieszy generowanie rezultatów.

 • Dowiesz się w jaki sposób zwiększyć zaangażowanie pracowników, aby mieli zawsze wysoki poziom inicjatywy oraz z radością brali odpowiedzialność za swoje projekty, dzięki czemu Ty zyskasz czas a firma nowe źródła przychodów.
 • Poznasz sposoby komunikowania się z innymi tak aby wszyscy Cię rozumieli.
 • Dzięki warsztatom dowiesz się wg jakiego klucza spisać procesy i procedury w swojej firmie, tak aby każdy w firmie je rozumiał, dzięki temu zyskasz więcej czasu.
 • Poznasz cały model skalowania biznesu, odkryjesz miejsce w jakim jesteś w tym momencie oraz w aspekcie celów jakie zdefiniujesz, zostanie określona dedykowana dla Ciebie strategia, krok po kroku.

Cena 2078 PLN brutto za osobę, max 20 osób.

Trzydniowy warsztat Planowanie Rejsu. Trzydniowy warsztat pozwalający szczegółowo zaplanować najbliższe 12 miesięcy, krok po kroku, aby zrealizować zakładane rezultaty biznesowe. Wszystko co posiadasz w życiu jest rezultatem tego co robisz, jakie działania podejmujesz. Czasami są to świadome a czasami przypadkowe działania i wtedy nie jesteś w stanie ich powtórzyć i zaczynasz się bać zrobić, kolejny krok, aby nie stracić tego co już zostało zbudowane. I tak stajesz się więźniem swojego sukcesu, przypadkowego sukcesu. Dlatego tutaj trzymasz szczegółowe instrukcje krok po kroku, co należy zaplanować, uwzględnić i kiedy wdrożyć w życie aby wygenerować nowy rezultat, wyskalować biznes a co najważniejsze zrobić to świadomie, co da Ci umiejętność powtarzania tego procesu, wtedy kiedy będziesz potrzebować. Uwolnisz się i poczujesz moc własnych możliwości. Bezcenne. Cena 3075 PLN brutto za osobę,
Roczny program Trzymaj się Kursu. Dla Klientów wymagających proponujemy uczestnictwo w platynowym programie Trzymaj się Kursu w ramach AKADEMII SKUTECZNEGO LIDERA, który trwa 12 miesięcy. Program polega na na bieżącym korygowaniu trasy obranego kursu, aby była jak najbliższa planu. Dobry i dostosowany do Ciebie plan to pierwszy krok, jednak sam plan nie zagwarantuje sukcesu, tylko jego wykonanie. Dlatego też aby zrealizować cel trzeba działać, ciągle robić cykle i uczyć się nowych umiejętności. Dopiero działanie daje jasność. A jasność daje moc. Poczucie własnej mocy sprawczej. Dopiero jak działasz masz możliwość zadawania pytań praktycznych, rozwiewania wątpliwości i widzenia, rzeczywistości z zupełnie innej perspektywy. I tutaj ważna jest konsekwencja i wytrwałość w powtarzaniu, w doświadczaniu, bo życie to nie cel tylko proces. Warto mieć wsparcie u kogoś kto widzi z dystansu co się dzieje i łatwo naprowadza na trzymanie się właściwego kursu, gdzie dopiero rok to jednostka czasu właściwego dla tak ważnego rejsu.
„Od trzech lat nie wiedziałam, że tak prosto można skonstruować całą strukturę biznesu i to jeszcze tak, aby być we flow. Równocześnie poczułam wielką ulgę, że w końcu może być sobą i nie muszę już dłużej słuchać głosów serdecznych doradców, którzy doradzają skuteczne działania i każdy doradza co innego. W końcu wiem co mam robić, aby podążać we właściwym kierunku”. Gosia Sobiczewska

Creator

„W końcu zobaczyłam jak ogromne wsparcie może dać zespół podczas warsztatów, mimo, że każdy jest inny i buduje własną strategię w różnych branżach to prezentowany Model Dynamiki pozwala to wszystko klarownie usystematyzować i już widać, że nie ma jednej strategii dla każdego, tylko każdy ma swoją strategię. Tą praktyczną wiedzę powinni mieć wszyscy przedsiębiorcy, aby efektywnie i we flow rozwijać swoje biznesy, czyli generować przychód”. Imię i Nazwisko

Lord

“Dokładne szczegółowe wytyczne jakie kroki należy podjąć, aby mój biznes zaczął szybko funkcjonować i przynosić zyski. Informacje jakich osób potrzebuję do współpracy. Grupy klientów, do których adresować produkty oraz co najważniejsze Moja Tożsamość” Basia

Lord

Gdyby każdy przedsiębiorca w pierwszym etapie swojego biznesu posiadał tą wiedzę oraz umiejętności, to moglibyśmy zmienić statystyki mówiące że 95 % firm upada w ciągu swoich pięciu lat działalności a mogło by być odwrotnie. Na dodatek tak wiele wspaniałych idei przyspieszających rozkwit naszej gospodarki mogło by z powodzeniem zaistnieć. A wystarczy aby każdy przedsiębiorca działał zgodnie ze swoim Naturalnym Talentem, doświadczając przy tym Flow, co przekładało by się na jego rezultaty biznesowe. Jeśli będzie coraz więcej takich przedsiębiorców mamy szansę zmienić nie tylko statystyki ale również cały system edukacji dla przedsiębiorców, gdzie w biznesie nie chodzi o zarabianie pieniędzy,  tylko o to w jaki sposób pomagamy innym rozwiązywać ich problemy czy zaspakajać potrzeby a wówczas pieniądze płyną do nas jako rezultat. Kolejność ma znaczenie. Czy wyobrażasz sobie świat, w którym każdy przedsiębiorca realizuje swoje cele biznesowe, w sposób świadomy, krok po kroku wie co robić na swojej spersonalizowanej drodze, bo zna swoje talenty, wie kim jest, zna swoją tożsamość i wszystko co robi jest spójne i dedykowane Klientom? Nie mielibyśmy nieuczciwej konkurencji, bubli, nieuczciwości, tylko w zamian za to poziom zaufania społecznego byłby na takim poziomie że każdy czułby się bezpiecznie i odpowiedzialnie.