Organizacja

Libers Groups ma dla Ciebie rozwiązanie, które przeprowadzi Cię przez nowoczesny model biznesowy oparty o naturalne talenty każdego człowieka, gdzie wszystkie procesy biznesowe mogą być obsługiwane przez właściwe osoby na odpowiednim poziomie kompetencyjnym, dając Tobie mierzalne rezultaty biznesowe w jak najkrótszym czasie. Aby wyskalować biznes potrzebujesz wdrożyć tzw. rytmy w zarządzaniu. To rytm właśnie zapewni zrównoważony rozwój biznesu.

}

Czy masz poczucie, że pracownicy przychodzą tylko po wypłatę, mają duże oczekiwania płacowe i równocześnie niskie kwalifikacje?

9

Konkurencja depcze Ci po piętach?

Twoja firma ma już stabilną pozycję na rynku, a w ostatnim czasie szybko się rozrasta?


Aby zapewnić zrównoważony rozwój biznesu proponujemy następujące kroki.

Mapa kompetencyjna

Pierwszym krokiem jest stworzenie mapy kompetencji biznesowych wszystkich kluczowych osób w Twojej firmie, tzw. zdjęcie stanu istniejącego. Odbywa się to poprzez wykonanie testu Dynamiki Talentów oraz odbycie indywidualnej sesji „1 na 1”, która „naprowadzi, zweryfikuje” posiadane talenty, będące źródłem Flow. Sesja odbywa się z akredytowanym i doświadczonym Facilitatorem Libers Groups. Dzięki temu będziesz wiedzieć kto posiada jakie talenty i naturalne kompetencje biznesowe oraz dowiesz się, jaką wartość biznesową konkretne osoby mogą wnieść do całej Twojej firmy.

Podsumowując, krok 1 ma wartość bezcenną lub 597 PLN brutto na osobę.

Taster Session

Drugim krokiem jest TASTER SESSION, 2-3h sesja z zespołem kluczowych managerów, maksymalnie 35 osób, podczas której każdy otrzyma kompletną wiedzę o talentach, kluczowych czynnikach wpływających na efektywne wykorzystywanie ich w biznesie oraz od razu poznasz większość potencjalnych źródeł konfliktów międzyludzkich. To daje natychmiastową możliwość zrozumienia istoty komunikowania się, dzięki czemu praktycznie od razu będziesz znać sposoby jej usprawniania.

Poznasz także nowoczesny model biznesowy wykorzystujący Wartość oraz Dźwignie, które wpływają na wszystkie procesy biznesowe, dzięki czemu będziesz mieć wiedzę, jakich delikatnych (albo mocnych) zmian potrzebuje Twoja Firma.

Krok 2 to 820 PLN brutto/osobę.

Trzeci krok to warsztaty BIZNESOWE EWOLUCJE, cz I,  Fundamentalne podstawy komunikacji w budowie zaufania i flow, czyli wprowadzenie do Dynamiki Talentów

Podczas tego warsztatu uczestnicy nabędą praktycznych umiejętności związanych z generowaniem rezultatów biznesowych we współpracy. Fundamentem współpracy jest Zaufanie oraz Flow. Zaufanie jest kompasem w rozwoju.

Dwudniowy warsztat ma charakter praktyczny, przejdziesz przez kolejne, etapy budowania biznesu wg sprawdzonego modelu, na ścieżce zgodnej z Twoimi naturalnymi talentami, co przyspieszy generowanie rezultatów.

  • Dowiesz się w jaki sposób zwiększyć zaangażowanie pracowników, aby mieli zawsze wysoki poziom inicjatywy oraz z radością brali odpowiedzialność za swoje projekty, dzięki czemu Ty zyskasz czas a firma nowe źródła przychodów.
  • Poznasz sposoby komunikowania się z innymi tak aby wszyscy Cię rozumieli.
  • Dzięki warsztatom dowiesz się wg jakiego klucza spisać procesy i procedury w swojej firmie, tak aby każdy w firmie je rozumiał, dzięki temu zyskasz więcej czasu.
  • Poznasz cały model skalowania biznesu, odkryjesz miejsce w jakim jesteś w tym momencie oraz w aspekcie celów jakie zdefiniujesz, zostanie określona dedykowana dla Ciebie strategia, krok po kroku.

Cena 2078 PLN brutto za osobę, max 20 osób.

Czwarty krok to BIZNESOWE EWOLUCJE cz II, Planowania strategii rozwoju kluczowych zespołów, czyli zaplanowanie ewolucyjnej przyszłości.

Kluczowym aspektem wpływającym na sukcesy zespołów jest wysoki poziom Zaufania oraz Flow. Warunkiem koniecznym do występowania flow jest RYTM. To rytm umożliwia doświadczanie flow w całym zespole, który generuje rezultaty biznesowe. Tak jak bicie serca zapewnia życie każdej żywej istocie. Tak właśnie Rytm prowadzenia firmy zapewni jej zyskowne funkcjonowanie. Rytm w zarządzaniu zapewni jej zrównoważony rozwój.

Podczas trzydniowych warsztatów poznasz podstawowe rytmy w zarządzaniu, dotyczące 5 podstawowych obszarów funkcjonowania firmy oraz kolejność w jakiej należy te elementy z sukcesem wdrażać.

Cena 3075 brutto za osobę, max 20 osób.

Roczny program Trzymaj się Kursu.

Dla Klientów zaawansowanych mamy propozycję uczestnictwa w platynowym programie w ramach AKADEMII SKUTECZNEGO LIDERA, który trwa 6 – 12 miesięcy, gdzie przeprowadzimy wszystkie Twoje zespoły przez kolejne etapy wdrażania Modelu Dynamiki Talentów, krok po kroku wg sprawdzonej, globalnej metodologii do zbudowania stabilnej i zrównoważonej strategii rozwoju Twojego biznesu, która zakłada zwielokrotnienie Twoich rezultatów biznesowych w ciągu 12 miesięcy.

Dla Klientów posiadających już spore doświadczenie w pracy z Dynamiką Talentów, przygotowaliśmy wersję intensywną eksternistyczną, trwającą 6 miesięcy.

 

Jeden z naszych Klientów, 200 osobowa firma budowlana, działająca 26 lat jako lider, na rynku w swoim regionie, zrealizował platynowy program, w którego wyniku, opracowana strategia pozwoliła na stabilny rozwój, a zaangażowani managerowie wiedzą jak prowadzić swoje zespoły, nowoczesną infrastruktura w przyszłość, generując dodatkowe strumienie przychodów dla Firmy.

Wyobraź sobie świat w którym każdy właściciel biznesu może prowadzić biznes jaki chce w skali w jakiej chce a wszystkie problemy są przewidywalne i wiadomo jak je rozwiązać albo w ogóle do nich nie dopuścić.

Każdy biznes może być skalowalny i tylko własną decyzją wpływasz na to, do jakiego poziomu chcesz go rozwinąć. Masz swobodę wyboru, ile biznesów chcesz prowadzić i w jakich branżach oraz na jaką skalę, znając swój naturalny talent wiesz dokładnie, jak powtórzyć taki cykl, tyle razy ile zechcesz. Nie oznacza to jednak, że jest to proces łatwy.

Tak jak zdobycie złotego medalu na olimpiadzie wymaga umiejętności i systematyczności w całym programie ćwiczeniowym, dając potem miejsce na podium, tak samo jest w świecie biznesu, możesz być złotym medalistą.