Wybierz swojego Facilitatora

 

Joanna Kądziołka

Joanna Kądziołka

Łącznik między wizją a wykonaniem

Jest akredytowanym Facilitatorem, która posiada naturalny talent przekładania wizji na rzeczywistość. Posiada 12 letnie doświadczenie związane z prowadzeniem własnych biznesów oraz zarządzania grupami projektowymi, nawet kilkusetosobowymi, zorientowanymi na realizację konkretnego celu w zakładanym czasie. Jest niezwykle skuteczna i cierpliwa we wdrażaniu każdej osoby do realizacji nowej idei biznesowej. Umie dotrzymywać terminów i innych zobowiązań.

Kontakt:

tel. 662 037 445

jkadziolka@libersgroups.com

Edyta Gwizdecka

Edyta Gwizdecka

Promotorka Życia w Harmonii

W swojej pracy jako akredytowany Facilitator łączy doświadczenie i wiedzę z niezwykłą empatią i wrażliwością na konsultowaną osobę.
W pierwszych 6 latach pracy zawodowej swoje wykształcenie ekonomiczne skierowała głownie na działania sprzedażowe w sektorze B2C. Przez kolejne 6 lat pracowała w korporacjach branży logistycznej doskonaląc swoje kompetencje w dziale sprzedaży w sektorze B2B, a następnie zarządzając działami operacyjnymi i zespołami do 50 osób. Od 2012 roku stale rozwija swoje umiejętności i kompetencje  biorąc regularnie udział w szkoleniach dot. zarządzania, sprzedaży i treningu mentalnego.
Z pasją towarzyszy innym osobom w odkrywaniu ich potencjału i naturalnych talentów, wsłuchując się z uważnością w indywidualne potrzeby każdego. W życiu osobistym jest entuzjastką zdrowego stylu życia zgodnego z prawami natury.
 

Kontakt:
 
tel. 606 212 414
 
egwizdecka@libersgroups.com