Zespół

Dzięki zaufaniu w zespole decyzje podejmowane są sprawnie, co przekłada się na szybsze i sprawniejsze działania, co w rezultacie daje mierzalne rezultaty biznesowe. To zaufanie w zespole jest kompasem dla Twojego biznesu.

Jeśli tylko chcesz zmienić tę sytuację to razem z Libers Groups, możesz rozpocząć kolejny etap rozwoju własnego biznesu, w którym kluczowym projektem, będzie budowa efektywnych zespołów realizujących zakładane przez Ciebie cele biznesowe.
Podstawą efektywnego zespołu jest zaufanie między jego uczestnikami. Zaufanie do drugiego człowieka rozpoczyna się od zaufania do samego sobie. Zaufanie w zespole jest Twoim kompasem.
Najszybciej ten stan można osiągnąć poprzez odkrycie własnego talentu.

Masz problem z:

Znalezieniem osób do Firmy, które mogły by Cię w znacznym stopniu odciążyć.

Ciągłym delegowaniem, kontrolowaniem i ogarnianiem wszystkiego samodzielnie.

Pracownikami czekającymi na podwyżki, którzy nie chcą brać odpowiedzialności za dodatkowe zadania.


Oto kroki, dzięki którym osiągniesz zamierzone efekty, w najszybszy możliwy sposób.

Odkrycie naturalnego talentu.

Pierwszy etap to  wykonanie testu Dynamiki Talentów, aby poznać swoje naturalne talenty i biznesowe kompetencje. Ty i Twój zespół możecie wykonać go przez internet, zajmie to ok 20 minut jednej osobie.

Drugi etap to indywidualna sesja „1 na 1” która na bazie Twojego własnego talentu da zrozumienie sposobu w jaki możesz zacząć dostarczać wartość innym. Podniesie to poziom zaufania do siebie i innych. Dowiesz się czym jest Flow i jak je zamieniać na cash flow. Sesja taka trwa 45 – 60 minut i prowadzi ją akredytowany Facilitator, poprzez skype lub telefon.

Podsumowując krok 1 ma wartość bezcenną lub 597 PLN brutto.

Jednodniowy warsztat Magia Talentu.

Magia jest nauką powodowania zmiany, zgodnie ze swoją wolą. Talent z kolei to najszybsza droga rozwoju własnych możliwości. Liczy się nie to, co masz, ale co robisz z tym, co masz. Talent jest jak zegar słoneczny, musi wyjść z cienia, aby dostarczał wartość, dla jakiej został stworzony. Dlatego podczas warsztatu poznasz swoje naturalne talenty, dzięki którym wszystko może się nieodwracalnie zmienić. Poznasz podstawowe prawa rządzące naturą, przez to również i Tobą. Wówczas magia dla Ciebie stanie się codziennością. Sam Peter Drucker mówił: „Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie”. Otrzymasz odpowiedź, co każda organizacja może zyskać, jeśli będzie miała wiedzę o talentach każdego pracownika. Dowiesz się jak wykorzystywać własne talenty, na czym polega flow i jak ten stan może być dostępny dla każdego człowieka w sposób świadomy i łatwy do osiągnięcia. Jest to ważne ze względu na fakt, że dzięki temu produktywność może wzrosnąć nawet o 100%. Otrzymasz także informacje, na czym polega model biznesowy, który zapewnia skalowalność biznesu oraz wysoką jego efektywność.

W skrócie odpowiemy na pytania:

 • Jakie są główne grupy naturalnych talentów biznesowych?
 • Co robić, aby być we flow?
 • Jak optymalnie zarządzać sobą w czasie?
 • Na czym się skupić, aby podnieść produktywność?
 • Czym jest zaufanie w biznesie?
 • Jak komunikować się z innymi członkami zespołu?
 • Kto jest potrzebny w zespole?
 • Jaki jest model biznesowy, który pozwala zwiększać przychody i zyski w firmie?

Cena 456 PLN brutto.

Dwudniowy warsztat Budowa Łodzi

Dwudniowy warsztat ma charakter praktyczny, przejdziesz przez kolejne, etapy budowania biznesu wg sprawdzonego modelu, na ścieżce zgodnej z Twoimi naturalnymi talentami, co przyspieszy generowanie rezultatów.

 • Dowiesz się w jaki sposób zwiększyć zaangażowanie pracowników, aby mieli zawsze wysoki poziom inicjatywy oraz z radością brali odpowiedzialność za swoje projekty, dzięki czemu Ty zyskasz czas a firma nowe źródła przychodów.
 • Poznasz sposoby komunikowania się z innymi tak, aby wszyscy Cię rozumieli.
 • Dzięki warsztatom dowiesz się wg jakiego klucza spisać procesy i procedury w swojej firmie, tak aby każdy w firmie je rozumiał, dzięki temu zyskasz więcej czasu.
 • Poznasz cały model skalowania biznesu, odkryjesz miejsce, w jakim jesteś w tym momencie oraz w aspekcie celów, jakie zdefiniujesz, zostanie określona dedykowana dla Ciebie strategia, krok po kroku.

Cena 2078 PLN brutto za osobę, max 20 osób.

Trzydniowy warsztat Planowanie Rejsu.
Trzydniowy warsztat pozwalający szczegółowo zaplanować najbliższe 12 miesięcy, krok po kroku, aby zrealizować zakładane rezultaty biznesowe.
Wszystko, co posiadasz w życiu jest rezultatem tego, co robisz, jakie działania podejmujesz. Czasami są to świadome a czasami przypadkowe działania i wtedy nie jesteś w stanie ich powtórzyć i zaczynasz się bać zrobić, kolejny krok, aby nie stracić tego, co już zostało zbudowane. I tak stajesz się więźniem swojego sukcesu, przypadkowego sukcesu. Dlatego tutaj trzymasz szczegółowe instrukcje krok po kroku, co należy zaplanować, uwzględnić i kiedy wdrożyć w życie, aby wygenerować nowy rezultat, wyskalować biznes a co najważniejsze zrobić to świadomie, co da Ci umiejętność powtarzania tego procesu, wtedy kiedy będziesz potrzebować. Uwolnisz się i poczujesz moc własnych możliwości. Bezcenne.

Cena 3075 PLN brutto.

Roczny program Trzymaj się Kursu.

Dla Klientów wymagających proponujemy uczestnictwo w platynowym programie Trzymaj się Kursu w ramach AKADEMII SKUTECZNEGO LIDERA, który trwa 12 miesięcy.
Program polega na na bieżącym korygowaniu trasy obranego kursu, aby była jak najbliższa planu.
Przeprowadzimy wszystkie Twoje zespoły przez kolejne etapy wdrażania Modelu Dynamiki Talentów, krok po kroku wg. sprawdzonej, globalnej metodologii do zbudowania stabilnej i zrównoważonej strategii rozwoju Twojego biznesu, która zakłada zwielokrotnienie rezultatów biznesowych w ciągu 12 miesięcy.

Od kilkunastu lat byłam przeciwnikiem wdrażania procedur, a po tych dwóch dniach dotarło do mnie, że procedury pozwolą Firmie szybciej działać, ponieważ każdy wie co robić i nie ma dodatkowych pytań, dzięki temu, że zespół otrzymał konkretną receptę jak powinna być skonstruowana każda procedura.”

Dorota Mastalska

Arena

„Budowa zespołu na bazie talentów, jest tak oczywista po tych warsztatach, tak naturalna, że dzięki tej metodzie każdy pracownik naprawdę może przychodzić do pracy z radością i już wiadomo w jaki sposób zwiększyć jego naturalne zaangażowanie. To przekłada się praktycznie na wprost, na rezultaty biznesowe”

„Od kilku lat posiedzenia zarządu, były burzliwymi dyskusjami, osoby komunikowały się ze sobą nieefektywnie, nie umiały słuchać i słyszeć drugiego człowieka. Dwa dni warsztatów sprawiły, że komunikacja podczas spotkań zarządu oraz dyskusje w zespołach stały się sprawne i przebiegające w atmosferze szacunku, oraz pełnego zrozumienia drugiej osoby. Nieprawdopodobny postęp w prowadzeniu firmy”

Reylon

Dzięki wdrożeniu metodologi opartej o Dynamikę Talentów Libers Groups wprowadza Polskie firmy na wyższy poziom i sprawia, że pracujący w nich ludzie są szczęśliwsi, mają więcej czasu dla siebie i swoich rodzin, a to przekłada się na zwiększenie zamożności w naszym kraju.

Czy wyobrażasz sobie świat, w którym każdy przedsiębiorca realizuje swoje cele biznesowe, w sposób świadomy, krok po kroku wie co robić na swojej spersonalizowanej drodze, bo zna swoje talenty, wie kim jest, zna swoją tożsamość i wszystko, co robi jest spójne i dedykowane Klientom?

Nie mielibyśmy nieuczciwej konkurencji, bubli, nieuczciwości, tylko w zamian za to poziom zaufania społecznego byłby na takim poziomie, że każdy czułby się bezpiecznie i odpowiedzialnie.